تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

من : خوشگلی فایده داره !


  حشره ای پرنده که از دور ، اونم بدونم عینک نتونستم ببینم چی هست ، بعد از چند بار تلاش از سوراخ توری چسبانده شده به قاب پنجره که در اثر برخورد سیگار ایجاد شده بود ، بالاخره وارد اتاق شد . شب بود و مهتابی اتاق مثلاً روشن بود ولی انگار که نفسهای آخرش رو می کشید ، مدام با صدایی شبیه وزوز زنبور چشمک می زد. حشره ای پرنده هربار که مهتابی روشن می شد خودش را محکم به آن می کوبید و صدای تقه ای می داد و تا خاموش می شد از آن فاصله می گرفت.سایه ی ایجاد شده ی حشره روی دیوار با دور و نزدیک شدنش به مهتابی کوچک و بزرگ می شد ، پسرم تمرین کاراته همراه با صداهای عجیبی که از گلویش در می آورد می کرد و لپ تاب ویروس گرفته بود و هر ده دقیقه یکبار هنگ می کرد و نوشته هام یهو از روی صفحه ناپدید می شدند و بعد از چند دقیقه بر می گشتند.همسایه ی بغلی هم داشت به دیوار مشترکمان میخ می کوبید.
  احساس کردم برای اولین بار در زندگی می توانم قاتل اولین موجودی که دم دستم بیاید باشم. بهترین قربانی در این لحظه آن حشره ی اعصاب خورد کن بود. پس بلند شدم و از آنجا که برای اولین بار قرار بود آگاهانه نقش قاتل را بازی کنم ، آستینها را بالا زدم ، مگس کش پلاستیکیم که از مغازه ی یک یورویی خریده بودم را همچون شمشیری پولادین در دست گرفتم ، پریدم بالای صندلی و آماده ی حمله به دشمن شدم که دیدم ...
  ای جان ! این که دشمن نیست . این یه کفشدوزک خال خالی خوشگله که با همه ی قوم و خویشهاش فرق داره چون قرمز نیست .زرد خالداره.
  از صندلی پریدم پایین و رفتم با کاغذ باطله هام یه قیف درست کردم ، و خلاصه هدایتش کردم تو قیف کاغذی . بعدم همونطور زیرشلواری به پا دوون دوون رفتم بیرون و از تو قیف انداختمش تو باغچه . برگشتم دیدم میخ کوبیدن همسایه تموم شده . پسرم مسواکشو زده و داره میره تو تختخواب. مهتابیم کلاً سوخته و صدای وزوز و چشمکها تموم شده . لپ تابمم سالم و سرحال نوشته ها رو روی صفحه حفظ کرده .پس منم لبخندی از سر رضایت زدم ،اجاقو آتیش کردم تا چایی بذارم ، چراغ مطالعه روبجای مهتابی روشن کردم ، پسرمو بوسیدم و شب بخیر گفتم . ازینکه بدون آغشته شدن دستانم به خون موجود زنده ای به آرامش رسیده بودم ، نفس عمیقی کشیدم و برگشتم سرکارم . بعد میگن خوشگلی فایده نداره :) .


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 14 مهر 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : حشره ,مهتابی ,اولین ,روشن ,خوشگلی فایده ,برای اولین ,مهتابی روشن ,
  من : خوشگلی فایده داره !

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 4 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55472
 • تعداد مطالب :149226
 • بازدید امروز :143300
 • بازدید داخلی :5161
 • کاربران حاضر :75
 • رباتهای جستجوگر:648
 • همه حاضرین :723

تگ های برتر